Dział Sztuki Sportowe

Dział sztuki sportowe współorganizowany jest przez MOSiR Lubartów

mosir


1524878_643276989066290_1893025230_n

PAWEŁ WIERZCHOWSKI

Football freestyle, czyli sztuką wykonywania trików z użyciem piłki nożnej, zajmuje się od wakacji 2007 roku. Występuje na przeróżnych wydarzeniach (m.in. przerwy meczy, otwarcia obiektów, imprezy firmowe, festiwale, plebiscyty), a od 5 lat bierze też udział w turniejach football freestyle.  W swoich pokazach stara się łączyć klasyczny football freestyle z elementami akrobatyki, a wszystko to przy akompaniamencie dobrej muzyki.

Go get it – Freestyle Football | Paweł Wierzchowski | Zamość 2012

Red Bull Street Style 2012 – Eliminacje, Paweł Wierzchowski

SKATEPARK

Dzięki współpracy z firmą TECHRAMPS podczas Festiwalu L’ART będzie dostępny profesjonalny Skatepark.

http://www.techramps.pl

PIŁKA BŁOTNA

Profesjonalnie przygotowane zawody w piłce błotnej. Dyscyplina ta powstała oficjalnie w 1998 roku w Finlandii. To gra zespołowa rozgrywana na błotnistym terenie, wywodząca się z piłki nożnej. W maju tego roku reprezentacja Polski w piłce błotnej debiutowała na Mistrzostwach Europy w Belgii. Polacy wywalczyli wicemistrzostwo. Nasz festiwal odwiedzi drużyna LC Chełm (zdobywcy Pucharu Polski).

MKS „LUBARTÓW” / GLADIO

gladio

Sparingi pokazowe na bazie Taekwondo, BJJ (Brazylijskie Jiu-Jitsu) oraz Muay Thai.

Sparing pokazowy na zasadach K-1 z elementami Taekwondo i Muay Thai (prowadzący: trener Tomasz Adamczyk oraz instruktor Bartłomiej Wojciechewicz).

Sparing pokazowy MMA (prowadzący: instruktor Emil Lech).

Otwarte sparingi na zasadach Brazylijskiego Jiu-Jitsu / Submission lighting.

W pokazach i sparingach sztuk walki będą brali udział zawodnicy oraz instruktorzy klubu MKS „Lubartów” oraz Gladio. W otwartych sparingach BJJ/SF udział będzie mógł wziąć każdy, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę ze sportami walki.

SZAFA SHOW

sztukmistrzeFundacja Sztukmistrze

„Szafa Show” to zakręcone, szalone, prawdziwie ogniste uliczne widowisko, gdzie zdarzyć może się wszystko. Trzy niezwykłe postacie – Ninja, Panda i Dyrektor Cyrku zaprezentują Wam fireshow, jakiego jeszcze nie widzieliście, z zaskakującym finałem, którego długo nie zapomnicie.„Szafa Show” to w pełni lubelska produkcja, której premiera odbyła się na Carnavale Sztuk-Mistrzów 2014.

Dodaj komentarz

Skip to content